Cellion / Şarj edilebilme inovasyonları.

Gününüzü en iyi şekilde kullanın.
Akıllı OneShell tasarımında yeni nesil işitme cihazı teknolojisine hoş geldiniz. Cellion ™, güvenilir, yüksek kapasiteli lityum iyonlu güç hücresi sayesinde tek bir şarjla iki güne kadar düzenli kullanım sağlar; bu sayede beklenmedik bir şekilde tükenmeleri konusunda endişelenmeniz gerekmez. Buna ek olarak, endüktif şarj toplam rahatlık demektir.

Akıllı OneShell tasarımında yeni nesil işitme cihazı teknolojisine hoş geldiniz. Signia’nın güvenilir yüksek kapasiteli lityum iyonlu güç bataryası ile Cellion ™ tek bir şarjla iki güne kadar düzenli kullanım sağlar; bu sayede beklenmedik bir şekilde tükenmesinden endişelenmeniz gerekmez. Kablosuz şarj rahatlık demektir.

primax-situation-16_cocktail-bar_2560x850px
Hayatınıza güç katın.
Pil kullanımını unutun.
Mükemmel dizayn yanlızca estetik için değildir – zeki form ve fonksiyonların bir araya gelmesi ile oluşur. Cellion’un eşsiz TekKabin dizaynı ile mühendisliği birleştirdiğimiz dünyanın ilk: şarj kontakları olmayan lityum-iyon işitme cihazı.

Signia’nın Cellion modeli şarj edilebilir lityum-iyon bataryası, kablosuz endüktif şarj teknolojisini pil değişimine gerek olmadan kullanır. Cellion işitme cihazlarını şarj aletine koymanız yeterlidir, geri kalanı akıllı elektronikler halledebilir.

Cihazları şarj aletinden çıkardığınızda kullanımınız için otomatik olarak açılacaktır. Kullanmaya devam edin – iki güne kadar şarj etmeye gerek kalmayan limitsiz kullanıma sahip tek işitme cihazlarıdır. İhtiyaç olduğu zaman, sadece 30 dakika şarj etmeniz 7 saat boyunca kullanabilmenizi sağlar!

Cellion-primax_facelift_charger-on-table_1248x800px
Şarj etmek: Cellion dünyanın lityum-iyon teknolojisinin kablosuz şarj edilebilme özelliği ile birleştirilmiş ilk işitme cihazıdır.
Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkartın.
İster açık bir ofiste, kalabalık bir mağazada isterse yoğunbir restorantta olun, ortam gürültüsünün çok fazla olduğu her yerde, konuşmayı takip edebilmek için konsantre olmak ve çaba sarfetmek zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda sesleri duymak için çaba harcamak oldukça yorucu olabilir – İşitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusu olabilir.

Signia’nın Cellion modeli zorluklarla mücadele edebilir. Gelişmiş SPEECH fonksiyonu ne dinliyorsanız onu takip etmeye devam eder. İstenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü azaltır ve aynı zamanda konuştuğunuz kişiye otomatik olarak odaklanır. Duymak istediğinizi net bir şekilde duyabilirsiniz. Bunun sonucu olarak, Cellion ile normal işitmeye kıyasla daha az yorulursunuz. Tüm gün. Her ortamda.

Cellion-primax_facelift_on-notebook_1248x800px
Bir bakışta Cellion
Cellion primax. Revolutionary battery-free hearing.

İşitme cihazı aksesuarları.
İşitme deneyiminizi kişiselleştirin.
Çocukları sabah okula götürürsünüz, öğle yemeği arasında arkadaşlarınızla buluşursunuz, akşamları TV seyredersiniz: Her gün, farklı dinleme durumları ve sohbetlerle doludur. Sesleri doğrudan kulağınıza taşıyabilseydiniz, işitme cihazınızı kimseye göstermeden ayarlayabilseydiniz ve kolaylıkla yeniden şarj edebilseydiniz harika olmaz mıydı?

Ses Aktarımı
easyTek: Teknoloji kolaylığı.
Kablosuz işitme cihazlarını yüksek kaliteli, stereo kulaklıklara çevirir. Akıllı çoklu fonksiyon butonu, easyTek™’i açıp kapamanıza, telefona cevap vermenize, dinleme programlarını değiştirmenize, müzik çalar, TV veya daha fazlası gibi ses kaynakları arasında tek bir tuşla geçiş yapmanıza olanak sağlar. Basit ve kolay ses kontrolleri ile işitme cihazınızın ses seviyesini hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca, kolay farkedillen LED ışıklarından, cihazınızın şarj durumu gibi önemli bilgileri öğrenirsiniz.

easyTek_connectivity_950x950px
easyTek, işitme cihazınızı iPhone, iPad, Android cihazlara ve Bluetooth özellikli telefonlara bağlar.
primax-situation-12_man-easytek_950x950px
easyTek için aksesuarlar
Aşağıdaki aksesuarlar easyTek için kullanışlı takviyelerdir

TV-transmitter_front_768x400px
easyTek ile bağlantınız: TV Ses Aktarıcı.
TV ses aktarıcı televizyonlara easyTek içeriğindeki Bluetooth fonksiyonunu kullanmadan bağlanır. Bu şekilde ses akışını direkt olarak işitme cihazınıza aktarabilir ve izlediğiniz filmin keyfini çıkarabilirsiniz.

easyTek Uygulaması: Daha pratik, daha kullanışlı ve daha konforlu.
easyTek App™ uygulaması birçok fonksiyonunun yanı sıra cihazınızı kolayca ve kimse fark etmeden kullanabilmenizi sağlar.

easyTek Uygulamasını, easyTek’in özelliklerinin bile üzerine çıkarak, işitme cihazınızın durumunu akıllı telefonunuzun ekranından görebilir, ses kaynaklarından doğrudan ses alabilir veya uzaktan kumanda gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca, akıllı telefonunuzu kullanarak cihazınızın ayarlarını mesajlarınızı kontrol ediyormuş gibi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

easyTek_easyTek-App_icon_950x700px
easyTek Uygulamasını İndir
easyTek_app-icon_frame-round_300x300px
Apple-App-Store-Badge_tr_300px
google-play-badge_tr_300px

Uzaktan Kumanda
easyPocket_768x400px
Uzaktan kumanda: easyPocket.
Modern tasarımı, geniş işlevsel tuşları ve kolay okunabilir ekranı ile easyPocket™, işitme cihazınızın kontrolünü daha da kolaylaştırır.

miniPocket_keyring_768x400px
Güvenli kontrol: miniPocket.
Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

touchControl Uygulaması: Akıllı telefon ile cihazınızı kontrol etme konforu.
Akıllı telefonunuzu, işitme cihazınızın uzaktan kumandasına dönüştürün: touchControl App™ uygulaması ile kullanım rahatlığını parmaklarınızın ucunda hissedin.

Program ve ses seviyesi değişikliği, pes ve tiz ayarlarını zahmetsizce değiştirebilirsiniz. Tek ihityacınız olan şey, bir akıllı telefon.

touchControl-App_icon_950x700px
touchControl Uygulamasını İndir
touchControl_app-icon_frame-round_300x300px
Apple-App-Store-Badge_tr_300px
google-play-badge_tr_300px
Tinnitus?
primax-situation-20_woman-beach_950x600px
Kalıcı rahatlık için benzersiz terapiler.
Signia işitme cihazları, tinnitus etkilerini azaltan veya tamamen kaybolmasını sağlayabilen Notch Terapisine (Çentik Terapisi) sahip tek işitme cihazıdır.

* Powers, L., dos Santos, G.M., & Jons, C. (2016, Eylül). Notch Terapisi: Çınlama tedavisine yeni bir yaklaşım. AudiologyOnline, Makale 18365

İşitme Cihazları
Yeni Ürünler
Son Teknoloji İşitme Cihazları
Diğer İşitme Cihazları
Uygulamalar ve aksesuarlar
Lityum-ion Şarj Edilebilirlik
Videolar
Doğrudan Aktarım
StreamLine Mic
StreamLine TV
myControl Uygulaması
İşitme ve İşitme Kaybı
Kulak Çınlaması (Tinnitus)
Blog
Signia Worldwide
Haber Bülteni
İletişim
Sivantos Hakkında

Feragat
© 2016 – 2019, Sivantos Pte. Ltd. or its affiliates – Sivantos İşitme Cihazları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Siemens AG’nin Ticari Marka Lisansı sahibidir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir