Orta dereceden çok ileri dereceye kadar işitme kayıpları
Doğrudan bağlantı
Pil: Dahili şarj edilebilir lithium-ion Marvel platformunun kendi kulvarını yaratmasının nedeni yalnızca tekil özellikleri değil bunların birleşimidir. Phonak’ın tüm en yeni teknolojik özellikleri, tek bir birleşik sistemde entegre halde uyum içinde çalışır. Marvel platformunu tamamen kendisine ait bir sınıfa sokan yalnızca sahip olduğu özellikler değil, aynı zamanda tüm bu özellikleri birleştiriyor olmasıdır. Bu özellikler tek bir kapsamlı sisteme entegre olmuş en yeni Phonak teknolojilerini ahenk içinde birlikte çalışacak şekilde barındırır. AutoSense OS 3.0
Özel Phonak teknolojilerinin en yeni nesli daha önce hiç olmadığı kadar çok işitme ortamını tespit eder ve bunlara tamamen uyacak şekilde otomatik olarak adapte olur¹. Size aşağıdakileri sunar:
Üst düzeyde aktarılan ses kalitesi2
İşitme performansını ve konuşmayı anlama yetisini koruyarak ses kalitesinde yapılmış iyileştirmeler. Bu benzersiz Phonak teknolojisi iki kulağın bir kulaktan üstün olduğu gerçeğine dayalı olarak geliştirilmiştir. Beynin her iki kulaktan da gelen seslerle yaptıklarını taklit ederek zorlu işitme durumlarına çözüm getirir ve tüm ses bant aralığını gerçek zamanlı ve çift yönlü olarak aktarır. İki işitme cihazının bu şekilde birbirine bağlanması size özellikle gürültülü ortamlarda, telefonda veya kullanıcı olarak konuşan kişiye dönük olamadığınız durumlarda her iki kulaktan konuşulanları duyma imkanı tanır.
Daha önce hiç olmadığı kadar çok işitme ortamını tespit eder ve bunlara tamamen uyacak şekilde otomatik olarak adapte olur.
Dünyanın, aktarılan sinyalleri sınıflandıran ilk işitme cihazı. Piyasada bulunan diğer işitme cihazlarından farklı olarak Marvel, her türlü ses aktarımını sağlamak adına iOS veya Android akıllı telefonunuza veya Bluetooth® özelliği etkinleştirilmiş diğer cihazlara doğrudan bağlanabilir. Gerçek eller serbest telefon aramalarını mümkün kılar ve sesli telefon bildirimleri bile işitme cihazlarıyla işitilebilecek şekilde ayarlanabilir. Marvel ayrıca, müzik, video, e-kitap, podcast ve daha fazlası için stereo ses kalitesinde ses aktarımı sağlar.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir