işitme cihaz firmamızın görevleri

Hakkımızda

Tam odyolojik (işitme) değerlendirmeleri, işitme kaybı rehabilitasyonu ve danışmanlık dahil olmak üzere kapsamlı odyoloji ve işitme bakım hizmetleri sunuyoruz. Kişisel işitme gereksinimlerinizi karşılamak için, belirtildiyse size tıbbi tedavi için başvurabilir veya işitme cihazlarını veya diğer yardımcı dinleme cihazlarını önerebiliriz. En son estetik açıdan çekici stiller ve gelişmiş dijital modeller dahil olmak üzere eksiksiz bir işitme cihazı yelpazesi sunuyoruz.

İşitme koruması ve işitme kaybı önleme , odyolojik bakımın temel bileşenleridir. Gürültünün işitme, toplumdan sosyal yardım görüşmeleri, işitme taraması ve işitme koruma cihazlarının dağıtımı üzerindeki etkilerine istinaden, hastalarımızı ve genel halkı, işitme ve öneminin korunması konusunda eğitmeye çalışıyoruz.

Eğitimli Bir Hastanın Memnun Bir Hasta olduğuna inanıyoruz.

Sizin için önerdiğimiz işitme çözümlerinden memnuniyetiniz bizim için büyük önem taşımaktadır. İşitme kaybınızın seviyesi ve sizin için mevcut olan çözümler hakkında ne kadar çok şey anladığınızı biliyoruz. Bu, daha iyi işitme konusundaki yatırımınızdan tamamen memnun kalacaksınız. Bu nedenle, web sitemiz size bilinçli bir satın alma kararı vermek için ihtiyacınız olan tüm yanıtları vermek üzere oluşturulmuş çevrimiçi, ödüllü bir eğitim videosuna sahiptir.

Deneyimlerimiz size güven veriyor
Daha İyi İşitme İlk Adımlarını Atın

Personelimiz Odyoloji ve İşitme Cihazlarında iyi eğitimli ve onaylıdır. Ayrıca yıllarca deneyime sahip olan Kulak, Burun ve Boğaz Doktorları ile çalışıyoruz.

Kapsamlı Test Sağlıyoruz
Eşsiz İşitme Kaybını Anlayın

Lisanslı odyolog ekibimiz, eksiksiz, kesin ve doğru olan teşhis testleri gerçekleştirme konusunda yeteneklidir. Bu sayede, işitme yeteneğinizi optimize etmenize yardımcı olacak en iyi çözümleri önermemize olanak tanır.

Sanat İşitme Cihazları Ortalama
Duyma Yeteneğinizi Optimize Edebilirsiniz

Mevcut en iyi üreticilerle çalışıyoruz ve en teknolojik olarak gelişmiş işitme cihazlarının eksiksiz bir ürün yelpazesini sunuyoruz.

Tam Ek Parçaları ve Programlama
Memnuniyetinizi Garanti Edin

En yüksek fiyatlı işitme cihazları bile, işitme kaybınızın seviyesi için en uygun tip ya da stil değilse hayal kırıklığına uğrayacaktır. Profesyonellerimiz işitme testlerinizin sonuçlarına göre işitme cihazlarını takma ve programlama konusunda yeteneklidir. En gelişmiş dinleme yöntemleri ve ekipmanı, en zor dinleme durumunda bile maksimum netlikle işitmenizi sağlamak için kullanılır.

Olağanüstü Takip Bakımı Size Verir
Devam Eden, Kişiselleştirilmiş Müşteri Hizmetleri

Bizimle olan ilişkiniz, ilk işitme cihazınızın takılma zamanının ötesinde de devam ediyor.Takip bakımınız, işitme cihazlarınızın gerektiği gibi çalışmaya devam ettiğinden emin olmak için devam eden ofis ziyaretlerini içerir.

Biz Yaptıklarımızı Kesinlikle Seviyoruz!

İnsanların sevdikleri kişilere daha iyi işitme ile yeniden bağlanmalarına yardım etmeyi severiz. Ofislerimizdeki tecrübeniz bizim için çok önemlidir. Bu bizim için işe yaramıyor, bu bir tutkudur.

Sizin rahatınız için One-Stop Alışveriş sunuyoruz

Size kolaylık sağlamak için eksiksiz bir yardımcı dinleme cihazları, piller ve diğer işitme aksesuarları sunuyoruz.

Ücretsiz İşitme Cihazı “Temiz ve Kontrol” Servisi
İşitme Cihazlarınızı Yeni Gibi Gerçekleştiriyor!

İşitme cihazlarınızı ilk montajınız sırasında nasıl yapacağınızı size öğreteceğiz, ancak işitme cihazlarınızın eksiksiz ve kapsamlı bir şekilde temizlenmesi için her zaman bizi ziyaret etmekten çekinmeyin.

Servis ve Onarım İşitme Cihazları

İşitme cihazlarınızı ofisimizde sık sık bir günlük bir ihbarda servis ve tamir edebiliriz . İşitme cihazınızın nihayetinde onarım için gönderilmesi gerekiyorsa, bu hizmeti sizin için hızlandırmaktan memnuniyet duyarız.ÜCRETE TABİ BİR HİZMETTİR LÜTFEN SORUNUZ.